+90 536 963 94 31

Başvuru Süreci

Başvuru formunu doldurtuktan sonra iki iş günü içerisinde size geri dönüş yapılıp kaydınızı kesinleştirmeniz için atmanız gereken adımlar iletilir. Yaz kamplarımız programın açıklamasında özel olarak belirtilmediği takdirde konu ile ilgilenen herkese açıktır. Niyet mektuplarının amacı eğitmenlere derslerin nasıl bir katılımcı kitlesine göre hazırlanacağına ilişkin bir fikir vermektir. Daha önceki senelerde kayıt yaptıran fakat son anda gelmekten vazgeçen katılımcılarımız olduğu için çok fazla istekli katılımcıyı reddetmek durumunda kaldık; aynı durumun tekrar yaşanmaması için kaydınızı kesinleştirmeden önce kamp ücretlerinin yaklaşık beşte birini göndermenizi rica ediyoruz. Ayrıca kontenjanların dolma ihtimaline karşı başvurmak istediğiniz kampta kaydınızı erkenden kesinleştirmenizi öneririz. Kapora yatırmanız kaydınızın sizin için ve bizim için kesinleştiği anlamına gelir. Kaydını kesinleştirdikten sonra iptal etmek isteyen katılımcılarımızın talepleri kayıt ve rezervasyon sürecinde kayda değer bir karışıklığa yol açtığı ve etkinliğin sınırlı sayıdaki kontenjanını doldurarak kayıt yaptırmak isteyen diğer katılımcıların etkinlikte yer almasına engel olduğu için kapora iadesi yapılmadığının altını çizmek isteriz. Ancak bir sağlık sorununuz olduğunu belgeleyen bir devlet hastanesi raporu ilettiğiniz takdirde kaporanızı iade alabilir ya da hakkınızı gelecek etkinliklerde kullanmak üzere saklı tutabilirsiniz.

Kampa Ulaşım

Kamplara ulaşım için detaylı bilgilere kamp tanıtım sayfalarında « Konum ve Ulaşım » kısmından ulaşabilirsiniz. Kamp tarihi yaklaştığı zaman büyük şehirlerden kendi aracıyla gelecek katılımcıların isterlerse yol masraflarını paylaşmak ve yalnız yolculuk etmemek için diğer katılımcılarla iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Kamp Programı

Kamplarımızda genellikle 10.30-13.30 arası ilki ve 16.30-19.30 arasında ikincisi olmak üzere günde iki oturum yapıyoruz. İlk oturumdan önce kahvaltı, sonrasında ise öğle yemeği yiyoruz. İkinci oturumun ardından başlayan akşam yemeğininden sonra daha çok sohbet ve tartışma havasında geçen ve bütün kamplar için ortak olan gece oturumları düzenlediğimiz de oluyor. Kampın başladığı ilk gün, uzun bir yoldan gelindiği ve çadır ya da odalara yerleşmek için rahat bir zaman kalması için bir ders koymuyoruz. Akşam yemeğinden sonra bir tanışma toplantısı düzenleyerek dernek, organizasyon, kamp ve birlikte geçireceğimiz bir hafta hakkında konuşuyoruz. Hafta ortasında bir gün sabah oturumu sonrası etraftaki turistik yerleri gezebilmek, denize gidebilmek veya dinlenmek için öğleden sonraki bir oturuma ders koymuyoruz. Kampın son günü ise kahvaltı sonrasında kısa bir değerlendirme toplantısı veya uzayan tartışmalara devam edebilmek için daha kısa bir oturum düzenleyip kamptan ayrılıyoruz.

Kamplar hakkında detaylı ders programı, gelirken neler getirmeniz ve nelere dikkat etmeniz gerektiğiyle ilgili bilgileri içeren bir mail başvurunuz sonrası size gönderilecektir.

Sorularınız için her zaman mail atabilir veya aşağıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.
info@gocebedusunce.org
Ege Polat 5392579886
Devrim Geygel 532 154 42 93
İdil Özenel  535 389 0083
Hüseyin Deniz Özcan 536 963 94 31
Başak Karaçay 554 380 77 11

s